תמונת מנוי: משחק מול מצלמה

משחק מול מצלמה

עונה: 2021/2022
כרטיסי מנוי:

פרטים נוספים

קורס משחק מול מצלמה

מורה: איילת סטולר

ימי שני 18:30-21:30

15 מפגשים

תאריך התחלת הקורס: 25.10.21

מחיר: 3500 ש"ח 

הקורס מיועד לגילאי 18 ומעלה, לא נדרש רקע קודם.

בקורס תרכשו כלים מעולם המשחק בטלוויזיה ובקולנוע. יושם דגש על יסודות המשחק, ניתוח דמות וביצוע של מונולוגים ודיאלוגים מסדרות וסרטים – מול מצלמה.  

בעזרת המצלמה תוכלו להכיר את עצמכם יותר, לגלות כיצד האישיות שלכם משתקפת במצלמה וכיצד להתחפש לדמות אחרת. במהלך השיעורים נפתח מיומנויות מקצועיות חדשות בעמידה מול קהל. נשפר את המסרים שלכם ואת הכריזמה והביטחון גם לצורך הרצאות, הדרכות, מצגות, סרטוני שיווק וכד'.

בתום הקורס התלמידים יכינו פרויקטים אישיים מצולמים, בהתאם לצרכים שלהם.

 

בין הנושאים הנלמדים בקורס:

הכרות בסיסית עם עולם המשחק, שפת גוף והכללים למשחק מול מצלמה , עבודה על דמות, עבודה על מונולוג, עבודה על סצנות בזוגות, קומדיה ודרמה.

אילת סטולר, שחקנית ובימאית, בוגרת בהצטיינות של ביה"ס לתיאטרון חזותי, זוכת פרס קרן ירושלים לעידוד היצירה וקרן יהושע רבינוביץ לאמנויות. הופיעה בתיאטראות שונים, ביניהם: צוותא, תיאטרון תמונע, תיאטרון ירושלים, תיאטרון המעבדה, בית מזיא, הזירה הבינתחומית, פסטיבל לובלין פולין, פסטיבל דרזדן גרמניה ועוד.

בעלת ניסיון של 20 שנה בהנחיית סדנאות משחק ותנועה במוסדות נחשבים ומוכרים: תיאטרון פסיק, קבוצת התיאטרון הירושלמי, תיאטרון אספקלריא, עירית ירושלים, משרד החינוך, הסוכנות היהודית, צה"ל, קרן ירושלים, קרן הדסה ניו יורק, סמינר אורנים, קרן קרב ועוד.

פתיחת הקורס מותנית במספר הנרשמים ובכפוף להנחיות התו הסגול ותכנית הרמזור של משרד הבריאות. 

 

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים